Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general depunere decl112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

depunere decl112

dupa ce am depus decl150 la finante dupa, cit timp se poate transmite online decl112?
In formularul 150 ati declarat o adresa de mail. Pe aceasta adresa, in termen de 4 zile de la depunerea dosarului veti primi de la unitatea fiscala o confirmare pentru utilizarea serviciului respectiv.
Avertizare ANAF: "Datoritã unor dificultãţi tehnice, domeniul yahoo nu accepta e-mail-urile transmise de domeniul mfinante. De aceea, vã rugãm ca în relaţia cu Agenţia Naţionalã de Administrare Fiscalã, sã utilizaţi o adresa de e-mail care sã conţinã un alt domeniu decat Yahoo si la care sã vã putem transmite rãspunsurile noastre."

... chiar daca nu primiti confirmare pe mail, incercati sa depuneti... foarte probabil o sa reusiti.