avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 876 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... atestat arhivar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

atestat arhivar

Este obligatoriu ca un angajat incadrat pe functia de arhivar sa detina atestat de arhivar? Indicati-mi va rog, cateva firme care organizeaza cursuri de calificare in acest domeniu, nu am gasit nimic pe internet? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Completare ssm si psi connect32 connect32 Buna seara, Pentru a putea tine evidenta cu SSM si PSI trebuiesc facute ambele cursuri?Daca da,aveti ceva site-uri unde ma pot interesa?Mentionez ca sunt ... (vezi toată discuția)
Activitate pfa programator it nelicentiat in domeniu,variante legale Bogdan_pfa Bogdan_pfa Va expun urmatoare situatie, detin un PFA, sunt absolvent de studii superioare,licentiat si as dori sa-mi rotunjesc venitul practicand si activitatea de ... (vezi toată discuția)
Calificare - functie Andrei Gica Andrei Gica O persoana cu scoala profesionala absolvita (electrician) poate ocupa functia de fierar betonist? In COR se cere pt aceasta functie studii medii, dar nu scrie ... (vezi toată discuția)