Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cercetare disciplinara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cercetare disciplinara

Buna ziua. Poate fi semnata convocarea la cercetarea disciplinara, doar de presedintele comisiei de cercetare?
da, poate si semnata convocarea la comisia de disciplina numai de catre presedintele acestei comisii.