Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... pot cumpara 2 apartamente de la stat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

pot cumpara 2 apartamente de la stat

am detinut un apartament de la stat cu 2 camere pe care l-am vandut ,dar am mai obtinut unul cu 3 camere in care stau momentan cu chirie, la care in momentul in care am primit cheia apartamentului am fost obligati sa achitam 10% din valoare .acum imi spune ca nu se poate cumpara .ce este de facut?
Nu puteti achizitiona decat un singur apartament de la stat.