Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... citatie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

citatie

buna seara!fostul meu sot a primit o citatie pt.a se prezenta la politie pt. sesizare facuta de anaf.pe citatie scrie LM50673/2011,si numele unui subinspector de politie ca organ de cercetare penala.
spuneti-mi va rog ce inseamna LM?
va multumesc!
Sunt probabil initiatialele inspectorului caruia i-a fost repartizata cauza. Oricum este o fapta penala cu obiect economic.
Lipsa semnatura...ar insemna.
Daca este vorba de SIF ar fi bine sa vina insotit de avocat.Ei nu prea se feresc sa faca retineri de 24 de ore daca ,,simt" ca se poate...si problema se poate sa nu se rezume la doar 24 de ore...
Aproape de fiecare data cand am fost la SIF au cam fost probleme.Chiar am cerut sa vina procurorul la 2 noaptea...si nu pentru motivul ca eu nu puteam dormi...
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat