avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 879 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare învãþãmânt
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare învãþãmânt

Pe ce treaptă de încadrare se poate afla un absolvent al Liceului Pedagogic care a terminat studiile universitare (BOLOGNIA I) cu examen de licenţă fiind titular ca învăţător.
Cel mai recent răspuns: elena138 , utilizator 22:23, 8 August 2011
prof. inv. primar
nivel S

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Profesor cu studii superioare de lunga durata sau de scurta durata? roxibeni roxibeni Am terminat Colegiul de Institutori-limba franceza, in 2004, iar acum in 2011 am absolvit Pedagogia invat. primar si prescolar, cu studii de licenta, si doresc ... (vezi toată discuția)
Statutul de profesor pentru invatamantul primar mariana pintrijel mariana pintrijel Buna ziua, permiteti-mi ,va rog, urmatoarea intrebare: In urma absolvirii unei facultati tehnice ( 1993) -5 ani , cu examen de diploma si a unui colegiu de ... (vezi toată discuția)
Salarizare absolvent al ciclului i bologna alice0210 alice0210 Buna ziua! Sunt absolventa a ciclului I Bologna ( facultatea de psihologie-pedagogie, specialitatea pedagogie avand la la baza liceul pedagogic) si as dori ... (vezi toată discuția)