Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare învãþãmânt
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare învãþãmânt

Pe ce treaptă de încadrare se poate afla un absolvent al Liceului Pedagogic care a terminat studiile universitare (BOLOGNIA I) cu examen de licenţă fiind titular ca învăţător.
prof. inv. primar
nivel S