Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

DIVORT

Pot obtine desfasuratorul de la telefonul sotului meu prin instanta in cazul in care vreau sa dovedesc ca ma inseala cu alta femeie?Si cum?
Chiar daca veti obtine acest desfasurator,cum veti demonstra ca va inseala????
faptul ca suna la un anumit numar nu dovedeste nimic. in instanta va trebuie doar 'vointa' dvs de a divorta bineinteles din culpa exclusiva a paratului. insa partea ca va insela sau nu este doar o forma de atac care va creea doar circ in instanta si nu va ajuta. va puneti un martor care va spune(stiind acest lucru) ca relatia matrimoniala dintre parti nu mai poate continua din cauza ca paratul o inseala pe sotie si cam atat aveti de facut/zis.
BUNA ZIUA!AU FOARTE MULTE MESAJE TRIMISE ,DIN CARE REIES FOARTE MULTE LUCRURI,INCLUSIV JIGNIRI LA ADRESA MEA.SE POATE CERE ATUNCI STENOGRAMA CU MESAJELE?MULTUMESC
nu va ajuta cu nimic si nu le puteti obtine. cel mai usor este se adus un martor care sa dclare ca stie ca va inseala. sunt sute de divorturi de tipul acesta. pe nimeni nu intereseaza in ce mod, avand in vedere ca raul deja s-a produs.
Am doi copii minori ,unul de 6 si unul de 10 ani.Ce se va intampla cu ei in cazul unui divort?Ambii copii vor sa stea cu mine,deoarece tatal lor ii neglijeaza,ii lasa cu orele singuri in casa si el pleaca la intalniri. Ce e de facut in cazul asta?