Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Pambirg ???
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Pambirg ???

Este vreun penitenciar in Germania, Pambirg.... sau ceva asemanator ? Mi s-a spus in lb germana denumirea, si nu prea am inteles(nu stiu deloc germana).
Nici macar localitate nu exista cu aceasta denumire. Poate Hamburg.:-/
multumesc
Sunt penitenciare si in localitatile Nürnberg si Augsburg.