Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... titular II si PFA simultan
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

titular II si PFA simultan

Buna ziua!

Daca sunt titulara unei intreprinderi individuale mai pot fi si PFA intr-un alt domeniu?
Pot avea PFA simultan cu II? Daca sunt dezavantaje in urma cumularii care ar fi acestea?

Va multumesc anticipat!
Kellynda, utilizator
Din cate cunosc nu cred, intrucat este vorba de CNP, dar cel mai bine este sa intrebati la ORC.
Sugestia mea este sa extindeti obiectul de activitate al II.