Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari forum 12 August 2011
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari forum 12 August 2011

Am modificat felul cum se raspunde in cadrul unei discutii, se citeaza sau editeaza un mesaj. Actiunile mentionate mai sus se pot face acum direct din pagina de discutie fara a mai fi nevoie sa treceti printr-o pagina intermediara.

Totodata, am restrans si grupat urmatoarele facilitati
- campul in care se introduce mesajul se extinde acum impreuna cu textul pentru a oferi o viziune de asamblu asupra textului introdus
- emoticoanele se regasesc acum sub un singur buton (langa cele deja existente Bold, Italic s.a.m.d. )
- facilitatile "Invita la discutie" si "Urmareste discutia" se regasesc acum in fereastra de "Confirmare adaugare raspuns"

Asteptam in continuare pareri si idei.
Va multumim
Mie nu-mi place fontul, mi-ar fi placut un Arial, emoticoanele sunt foarte dificil de utilizat, dureaza ceva pana se deschide fereastra lor, daca vrei sa te duci pe scroller dispare fereastra cu emoticoane, sunt prea inghesuite (ma rog, chestiune de obinuinta!)
Mai studiez.......!
Am modificat fontul si dimensiunea sa corespunda cu cel din mesaj, multumim pentru observatie.
Raspunsurile, mesajele nu apar in contul personal, fontul nu s-a modificat.
Fereastra emoticoanelor nu mai dispare, dar cand ma pozitionez pe emoticon nu mai scrie ce inseamna.
elga50 a scris:

Raspunsurile, mesajele nu apar in contul personal, fontul nu s-a modificat.

Rezolvat

elga50 a scris:

Fereastra emoticoanelor nu mai dispare, dar cand ma pozitionez pe emoticon nu mai scrie ce inseamna.

Fereastra de emoticoane nu mai dispare singura, poate fi inchisa dand click pe butonul close din coltul dreapta sus sau cu un singur click dat inafara ei. Deasemenea am adaugat si scurtatura din taste pentru emoticon.

Multumim.

pianistul, administrator
Ia sa vedem!
- rezolvat fontul - e chiar un font frumos! :)
- rezolvat si cu emoticoanele, desi ferestruica lor se deschide cam greut si e cam inghesuita in stanga :)
- cred ca s-a rezolvat si cu mesajele in cont, desi acestea de aici lipsesc, nu-i bai!

Mai studiem!:bow: