Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Probleme ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Probleme ...

Asa cum am mai sesizat se valideaza foarte greu mesajele trimise in aceasta noua formula.
Cele mai multe dureaza minute pana pleaca catre forum.
Multumesc anticipat pentru sprijin !
Nu tot timpul se intampla ceea ce ati scris mai sus @r.gabi. Mai devreme era in forum prietenul nostru @pianistul. :"> Mie atunci mi s-au blocat mesajele pe care voiam sa le postez.
Nu am scris ca tot timpul , dar in majoritatea timpului , mi-au "plecat" foarte tarziu mesajele trimise , deci este o ingreunare a trimiterii mesajelor.
Inca o data , multumesc pentru sprijin
Da, si mie mi se pare mai greoaie modalitatea aceasta. Totusi, de obicei nu astept ci dau un refresh la pagina si mesajul este deja postat. O alta problema pe care am reperat-o este cu aplauzele, se primeste aplauze pentru fiecare mesaj publicat.
Buna ziua,

Nu inteleg ideea "se primeste aplauze pentru fiecare mesaj publicat". :) Daca m-ati ajuta sa inteleg, am putea vedea ce problema exista si cum poate fi ea remediata.

In "privinta plecarii mai grele a mesajelor", vorbim despre faptul ca mesajul apare greu in pagina unde a fost scris sau despre faptul ca asteptati o perioada mare de timp pana dispare fereastra de confirmare a publicarii mesajelor?

Multumesc.
1. Se asteapta prea mult pana dispare fereastra de confirmare.
2. La mine in profil la sectiunea din stanga jos la istoric aplauze apar ?+1 Mesaj in forum? si am observat ca se acorda la fiecare mesaj scris.