Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii depunere revisal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

depunere revisal

Buna ziua.
Am un srl cu Cod CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management, si sunt angajata in cadrul firmei ca inspector resurse umane.
Acest srl poate incheia contracte prestari servicii cu alte firme pentru depunerea revisalului?
Multumesc.
Buna,
Daca aveti printre activitati secundare 7830 CAEN-Servicii furnizare si management forta de munca atunci Ok.Insa trebuie sa va inregistrati la itm ca prestator,dar unii spun ca nu e nevoie pt ca obligatiile si raspunderile reies din contractul de prestari servicii care il veti incheia cu tertele persoane.
Multumesc frumos pentru lamuriri!
O zi buna!
Revin cu inca o intrebare. Cate versiuni si reactualizari sunt in revisal?
Eu am gasit 6
2.0.6; patch revisal.kb 206.003; 004; 005; 006 si 2.3.0

Sunt 5 pachete de actualizare:
- Patch ReviSal.KB.206.003 ,
- Patch ReviSal.KB.206.004 ,
- Patch ReviSal.KB.206.005,
- Patch ReviSal.KB.206.006,
- Patch ReviSal.KB.206.007

Sunt 3 versuni:
- Rev 1.0.0.
- Rev. 2.0.6
- Rev. 5.0.6
Din ce stiu eu 7830 CAEN-Servicii furnizare si management forta de munca trebuie sa fie CAEN princial nici decum secundar. Eu am avut o astfel de societate in 2005 si asa imi aduc aminte ca era.

Toate cele bune