Forum Discuţii juridice Executare silită EXECUTOR JUDECATORESC
Discuție deschisă în Executare silită

EXECUTOR JUDECATORESC

Buna ziua,

va rog sa imi spuneti care sunt pasii pentru a deveni executor judecatoresc. Unde se da examen, cand,,,etc Multumesc!
Aveti toate informatiile in Legea 188/2000, Ordinul nr.210/2001 (Regulamentul de punere in aplicare a legii) si Statutul Uniunii Nationale a Executorilor Judecatoresti.
Accesati si www.just.ro (site-ul ministerului justitiei)
Multumesc frumos!!!!!=D>
mireille_is a scris:

Buna ziua,

va rog sa imi spuneti care sunt pasii pentru a deveni executor judecatoresc. Unde se da examen, cand,,,etc Multumesc!

Vedeti si acest link
[ link extern ] /