Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Preschimbare buletin!
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Preschimbare buletin!

Nu stiu unde se incadreaza intrebarea mea...asa ca ma risc sa intreb aici. Mi-a expirat buletinul si pt preschimbare, pe langa toate actele necesare, e nevoie sa vina cu mine si unul din parinti, daca apartamentul in care locuiesc e pe numele lor? Sau e suficient sa vin cu o CI a unuia dintre ei?
Multumesc anticipat
Banuiam ca se poate si in tara, dar sigur eram numai de Bucuresti :):)
Multumesc pt raspunsuri! Am sa merg cu unul din parinti