Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Preluare date din ReviSalul anterior in cel nou?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Preluare date din ReviSalul anterior in cel nou?

:help:Am instalat toate versiunile ReviSal (04;05;06;07) plus ultima 5.0.6.010. Cum se face preluarea datelor din cel anterior? Deschid noul ReviSal si intru in preluare si apoi selectare mdb? sau?....ce anume selectez ca apoi sa porneasca preluarea? Va rog mult sa ma ajutati!=D>:love:
Selectati fisierul .mdb ... acesta se va prelua
freeelis a scris:

Selectati fisierul .mdb ... acesta se va prelua

Si eu am instalat toate actualizarile si totusi imi apare un mesaj cnf. caruia nu am versiunile actualizate. Ce fac?
Incercati sa mai instalati inca o data acel pachet despre care spune ca nu este instalat ...
Am incercat si acest lucru si descopar ca imi cere varianta 1.0.0. a Revisalului. Pare un cerc vicios.
Revisal 1.0.0. il puteti descarca de aici
[ link extern ]

@ rramor
de ce ITM apartineti?
Cornel Vasile, Consilier juridic