Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara

Daca sotul lucreaza ca politist, as vrea sa stiu daca la calcularea pensiei alimentare se tine cont de toate veniturile, inclusiv norma de hrana care are caracter permanent. Multumesc anticipat...
as vrea sa stiu daca la calcularea pensiei alimentare se tine cont de toate veniturile, inclusiv norma de hrana care are caracter permanent

Pensia se stabileste in raport de veniturile salariale, inclususiv norma de hrana precum si in raport de orice alte venituri (chirii, etc).