Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere revisal

buna ziua tuturor
hepl! Am tot incercat sa transmit revisalul nou si am primit urmatorul mesaj de eroare: "ORA-20011: Formatul Fişierului este Invalid. -20041ORA-20041: Fisierul preluat trebuie sa contina cel putin un salariat si un contract. Error".
Ce nu fac bine? In revisal vad salariati, contracte, totul este actualizat.
Eu am facut asa: generare registru, salveaza, am ales discheta, a fost generat cu succes si am facut ca de obicei pentru transmitere registru, cu parola etc.X-(#-o
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc

In fisierul salvat pentru transmitere nu este salvat angajatul si contractul acestuia ... de aceea va da acea eroare.
am salvat fiecare salariat ieri. ii vad pe toti in revisal, am 27
Nu numai in revisal trebuie sa fie vazuti , ci si in fisierul generat pentru transmitere
cum sa fac?
Ce varianta de REVISAL folositi? cea noua sau cea veche?