Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... prestator servicii revisal
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

prestator servicii revisal

stie cineva ce trebuie sa fac daca vreau sa devin prestator servicii in vederea incheierii de cintracte cu diverse firme pentru transmiterea REVISAL? multumesc.
In primul rand, trebuie sa deveniti fie PFA , fie s.c.... in al doilea rand, trebuie sa va inregistrati ca operator de date cu caracter personal la Autoritatea Na?ional? de Supraveghere a Prelucr?rii Datelor cu Caracter Personal, il al treilea rand sa incheiati conracte de prestari servicii cu alte persoane fizice sau juridice in vederea completarii si transmiterii revisal-ului si in ultimul rand sa depuneti la ITM acel dosar la care se face referire in Ordinul nr.1918/2011.
multumesc