Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere Revisal

Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola.
In format .xml am incercat, am mai transmis in urma cu doua saptamini ceva si a mers foarte bine. Acum arata ca incarca si de fapt nu a reusit nici dupa 15 minute. Problema e ca aveam modificari incepind cu data de maine si nici personal nu am cum sa merg la itm ca nu sunt in bucuresti si m-am "bazat" ca pot trimite online:)
Incercati mai pe seara ..poate merge mai bine transmiterea ...
Am incarcat datele manual in noul Revisal, nu am mai preluat din vechiul program si l-am depus personal la ITM. Mi s-a spus sa incerc dupa circa 10 zile sa intru cu vechea parola pe noul site. Deci asa am rezolvat :)
julia_chi a scris:

Am incarcat datele manual in noul Revisal, nu am mai preluat din vechiul program si l-am depus personal la ITM. Mi s-a spus sa incerc dupa circa 10 zile sa intru cu vechea parola pe noul site. Deci asa am rezolvat :)

Este o solutie pentru cei care au un numar mic de salariati ... :)

Daaaa, absolut. :)