avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere Revisal

Stie cineva daca pentru transmiterea noului format al Revisal trebuie o noua parola? Pe noua pagina de transmitere nu imi recunoaste parola.
Cel mai recent răspuns: julia_chi , utilizator 11:45, 28 August 2011
In format .xml am incercat, am mai transmis in urma cu doua saptamini ceva si a mers foarte bine. Acum arata ca incarca si de fapt nu a reusit nici dupa 15 minute. Problema e ca aveam modificari incepind cu data de maine si nici personal nu am cum sa merg la itm ca nu sunt in bucuresti si m-am "bazat" ca pot trimite online:)
Incercati mai pe seara ..poate merge mai bine transmiterea ...
Am incarcat datele manual in noul Revisal, nu am mai preluat din vechiul program si l-am depus personal la ITM. Mi s-a spus sa incerc dupa circa 10 zile sa intru cu vechea parola pe noul site. Deci asa am rezolvat :)
julia_chi a scris:

Am incarcat datele manual in noul Revisal, nu am mai preluat din vechiul program si l-am depus personal la ITM. Mi s-a spus sa incerc dupa circa 10 zile sa intru cu vechea parola pe noul site. Deci asa am rezolvat :)


Este o solutie pentru cei care au un numar mic de salariati ... :)

Daaaa, absolut. :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal varianta 500/2011 din 15.08.11 o puteti folosi? ContSters86219 ContSters86219 Am incercat sa folosesc varianta noua din 15.08.2011 si-mi da mesaj ca nu e buna parola... a reusit cineva sa transmita registrul cu noua varianta? (vezi toată discuția)
Revisal ContSters159916 ContSters159916 Incerc sa trimit revisalul pe e mail. S a generat un fisier rvs. Dar cand am intrat pe site sa l transmit apare sa inkrc un fisier xml.In acest caz ce sa fac? ... (vezi toată discuția)
Revisal 15.08.2011 clopotzel clopotzel buna ziua Va sciu pentru ca am o problema cu ultima versiune a revisalului. Am instalat programul, am preluat datele cu salariatii si am ... (vezi toată discuția)