Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... noul formular CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

noul formular CIM

Aveti idee ce se intampla daca am incheiat contracte de munca in luna august cu vechiul formular al unui CIM? Va multumesc
Faceti acte aditionale si acordati-le cu prevederile Ordinului 1616 si nu cred ca se poate intampla nimic grav. Cu cat mai repede, cu atat mai putin grav.
multumesc