Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Codurile CAEN
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Codurile CAEN

Vreau să întreb dacă este suficient certificatul de înregistrare fiscală(CUI) pentru PFA-Diriginte de șantier și care este codul CAEN pentru această activitate.
Cod CAEN pt diriginte de santier - 7112 ,,Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea".
COR: 311210