avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 875 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Codurile CAEN
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Codurile CAEN

Vreau să întreb dacă este suficient certificatul de înregistrare fiscală(CUI) pentru PFA-Diriginte de șantier și care este codul CAEN pentru această activitate.
Cel mai recent răspuns: ContSters193759 , utilizator 15:42, 24 August 2011
Cod CAEN pt diriginte de santier - 7112 ,,Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea".
COR: 311210

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen - diriginte de santier maria craciunescu maria craciunescu buna seara ....cine poate sa ma ajute si pe mine... rog, spuneti-mi si mie care este codul CAEN pentru diriginte santier in constructii? multumesc anticipat ! (vezi toată discuția)
Caen pentru pfa diriginte de santier niki27 niki27 Salutare, Ma poate ajuta cineva cu CAEN-ul cel mai potrivit pentru activitatea de diriginte de santier? Ce alte coduri ar mai fi similare activitatii? (vezi toată discuția)
Activitatea de dirigentie de santier este considerata consultanta? romi-m romi-m Intrebarea mea este daca activitatea de dirigentie de santier poate fi considerata consultanta? Am un SRL si asi dori sa stiu daca in cazul in care prestez ... (vezi toată discuția)