Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... buletin provizoriu
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

buletin provizoriu

Cat dureaza in mod normal, fara a urgenta, eliberarea unui buletin provizoriu ?
Astept de 2 luni, si tot nu e gata ...#-o
din cate stiu , termenul de eliberare al cartii de identitate provizorii si cel al acordarii vizei de resedinta este de 3 zile de la data inregistrarii cererii.