avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Evaluatori atestati
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Evaluatori atestati

Poate sa-mi spuna cineva,ce se intampla cu expertii tehnici judiciari,acreditati de M.Justitiei in acest caz?
Cel mai recent răspuns: SEBASTIAN VITTA , Expert judiciar 09:47, 17 Septembrie 2011
Sa asteptam sa apara hotararea in MO.
ok,multumesc!
A aparut in MO OG 24/2011 privind infintarea Uniunii Nationale a Evaluatorilor Autorizari di Romania, iar pe site-ul ANEVAR au fost publicate medelul de cerere de inscriere in uniune precum si documentele necesare.
Ce se intampla cu cei care sunt in stagiu acum?
Ultima modificare: Luni, 12 Septembrie 2011
andreea_carnu, utilizator

Alte discuții în legătură

Interviu pentru experti anevar POPA GHEORGHE POPA GHEORGHE MJ a publicat pe site-ul propriu un anunt pentru organizarea de interviu in perioada 02-06.06.2014, in vederea obtinerii autorizarii ca expert in specialitatea ... (vezi toată discuția)
Conditii de admitere ca lichidator judiciar Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Ma gandesc si eu sa devin lichidator judiciar dar problema este ca nu am inca cei 3 ani de experienta necesari pentru a da examenul si a face ... (vezi toată discuția)
Despre expertiza ,evaluare minucu minucu De ce va tine cont expertul desemnat la fata locului pentru a stabili valoarea unei gospodariei+teren intravilan. Cu ce acte, martori ,as putea sa aduc ... (vezi toată discuția)