Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Evaluatori atestati
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Evaluatori atestati

Poate sa-mi spuna cineva,ce se intampla cu expertii tehnici judiciari,acreditati de M.Justitiei in acest caz?
Sa asteptam sa apara hotararea in MO.
ok,multumesc!
A aparut in MO OG 24/2011 privind infintarea Uniunii Nationale a Evaluatorilor Autorizari di Romania, iar pe site-ul ANEVAR au fost publicate medelul de cerere de inscriere in uniune precum si documentele necesare.
Ce se intampla cu cei care sunt in stagiu acum?
andreea_carnu, utilizator