Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... OUG nr. 144/2008
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

OUG nr. 144/2008

mama este asistent sef ,nascuta in 1952 ,ar vrea sa se pensioneze dupa OUG 144/2008, adica sa mai lucreze pana la 65 ani. Va rog cine stie sa-mi spuna daca mai are dreptul sa ocupe functia de asistent sef pana la 65 ani.multumesc .
Daca aceasta este visra standard pentru pensionare atunci poate ocupa o asemenea functie