Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Se scoate \"Z\" la sfarsitul zilei, daca nu au avut ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Se scoate "Z" la sfarsitul zilei, daca nu au avut loc incasari ??

Buna seara,

Am o nelamurire. Este vb despre un magazin (comert cu amanuntul). Astazi nu a avut incasari. Trebuie scos "Z" pe ziua de astazi ?
Sau care e procedura ?

Multumesc
Pai l-am scos acum...cu data de 05.09.2011. Are ceva ca este sos la ora 23 ??
nu
mai bine asa decat deloc
noapte buna
E foarte bine ca l-ati scos pe zero, ca si eu faceam si fac asa ca sa n-am stres .
Pai de aia am zis, macar l`am scos si la ora asta, cu data de 05, ca sa nu fie probleme pe motiv ca nu e scos in data x. Va multumesc frumos.
O seara frumoasa
Nu era nicio problema daca scoteati un raport zilnic de genul "de la 03.09.2011-06.09.2011", dar oala acperita nu da nimic in ea .