Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general raport zilnic
Discuție deschisă în Contabilitate în general

raport zilnic

imi poate spune cineva cum pot sa scot raport Z pt vineri...pentru ca am uitat sa il scot in acea seara
mariusmusteata, utilizator
Ideal ar fi fost sa va amintiti ca nu ati scos raportul inainte de a marca in casa. Urmatorul Z pe care il veti scoate va totaliza si incasarile de vineri si cele ulterioare:)
inca nu am apucat sa bat nimic in casa pentru azi
Daca nu ati batut nimic inca, scoateti mai intai Z-tul, pt vineri (care o sa apara cu data de azi)si apoi marcati in casa daca aveti vanzari!
Buna ziua ,sunt titularul unui I.I. si am urmatoarea intrebare.
Daca eu nu merg in fiecare z la piata (comerciant ambulant) e obligatoriu sa scot Z zilnic? si in zilele care stau acasa?
Multumesc