Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Raport zilnic
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Raport zilnic

Buna ziua ,sunt titularul unui I.I. cu codul caen comert cu amanuntul standurilor si piete.
Daca eu nu merg in fiecare z la piata (comerciant ambulant) e obligatoriu sa scot Z zilnic? (zilele cand nu avem vanzari nimic)
imike, utilizator
Nu. Scoateti Z-ul numai in zilele in care aveti incasari.