Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... RAPORT Z
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

RAPORT Z

Buna ziua,
Cine stie sa mi spuna soferul de taxi nu a scos raport z la sfarsitul zilei.Ce inregisrez in registru de incasari?Am doar raport la sfarsitul lunii

multumesc frumos!
Trebuie sa-l scoateti zilnic si la fel inregistrati si in registru.