avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 393 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal versiunea 1.0.0
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal versiunea 1.0.0

va rog daca ma poate ajuta cineva cu versiunea revisal 1.0.0 la adresa de email alinagiosu@yahoo.com:D
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:51, 6 Septembrie 2011
Dai cautare pe google revisal versiunea 1.0.0 si nu ai cum sa nu o gasesti, dar nu cred ca o sa te ajute foarte mult aceasta versinue, depinde pentru ce o cauti.....
alinagiosu a scris:

va rog daca ma poate ajuta cineva cu versiunea revisal 1.0.0 la adresa de email alinagiosu@yahoo.com:D


O gasesti aici aceasta versiune
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 1.0.0 ContSters131476 ContSters131476 Buna seara Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ? Am nevoie pentru preluarea bazei de date Multumesc mail: cristi_chi@mail.com (vezi toată discuția)
Revisal = registrul de evidenta al salariatilor Monica H. Monica H. Buna ziua tuturor, Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte, daca are cineva revisal versiunea 1.0.0 si imi poate da si mie aplicatia. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Revisal 1.0.0 sonya33 sonya33 buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare va rog ajutati-ma. multam fine (vezi toată discuția)