Forum Discuţii juridice Executare silită Procedura executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Procedura executare silita

In cazul unui imprumut la banca care nu a fost onorat, in ce consta procedura de executare silita initiata de o firma de recuperare creante in situatia in care persoana este divortata si nu are bunuri pe numele lui?
Cu scopul recuperarii debitului,firma de recuperare va desfasura toate demersurile pentru executarea silita asupra bunurilor mobile,imobile ,inclusiv drepturi salariale ale debitorului