Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrebare referitor la parcare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrebare referitor la parcare

Buna ziua,
Am rugamintea de a intreba urmatoarea intrebare: daca utilizez pe propria masina emblema cruciii rosii numai trebuie sa platesc taxa de parcare ?,subliniez ca sunt studenta la medicina in anul 6.
Va multumesc anticipat
monyca_u, utilizator
...studenta? in anul 6? - ma rog, merge...
salbatecu_neagu a scris:

...studenta? in anul 6? - ma rog, merge...

Ti se pare ciudat ? La medicina se fac 6 ani.
Nu cred ca sunteti in masura sa imi raspundeti la intrebarea mea si nici nu sunteti competent,atata timp cat dvs nu stiti ca medicina se face 6 ani,informati-va mai bine si dupa aceea sa va exprimati
Cred ca cine nu stie ce inseamna o facultate,nu are de unde sa stie ce inseamna sa muncesti sa devi ceea ce doresti!
monyca_u, utilizator
utilizarea emblemei cruciii rosii neautorizat constituie infractiune. nu o folositi neautorizat
Multumesc pentru raspuns,care sunt pasii care trebuie parcursi pentru a procura o autorizatie pentru utilizarea emblemei cruciii rosii