avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 921 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... certificat de atestare fiscala pentru somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

certificat de atestare fiscala pentru somaj

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti daca certificatul de atestare fiscala pentru somaj se solicita de la organele financiare teritoriale incepand cu prima zi in care nu mai ai calitatea de salariat?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 08:37, 10 Septembrie 2011
Certificatul de atestare fiscala pentru somaj se elibereaza la cererea Dvs. dupa incetarea raporturilor de munca .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat stagiu de cotizare la fondul de somaj ela-ela ela-ela Buna ziua, Va rog sa imi spuneti de unde/ cine elibereaza \\"c[b]ertificatul de stagiu de cotizare la fondul de somaj[/b]\\" in cazul in care solicitantul are ... (vezi toată discuția)
Documente eliberate de societate in cazul demisiei irina_trusca irina_trusca Buna ziua, Vreau sa-mi depun demisia cu acordul partilor la o societate. Ce documente trebuie sa primesc de la societate in aceasta situatie, dupa ... (vezi toată discuția)
Dovada calitatii de asigurat fara plata contributiei sybilazur sybilazur Buna ziua! As dori sa stiu daca dupa incetarea perioadei de primire a indemnizatiei de somaj, sunt obligata sa depun vreo declaratie la Casa Nationala de ... (vezi toată discuția)