Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... certificat de atestare fiscala pentru somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

certificat de atestare fiscala pentru somaj

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti daca certificatul de atestare fiscala pentru somaj se solicita de la organele financiare teritoriale incepand cu prima zi in care nu mai ai calitatea de salariat?

Multumesc
Certificatul de atestare fiscala pentru somaj se elibereaza la cererea Dvs. dupa incetarea raporturilor de munca .