Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de vanzare-cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de vanzare-cumparare

Am tot incercat sa caut pe internet si sa gasesc raspunsul la intrebarea mea:de ce s-au scumpit asa de mult in ultima luna taxele pentru efectuarea unui contract de vanzare-cumparare...?o cunostiinta de-a mea s-a dus la mai multe notariate si preturile oscileaza intre 10 000si 12000.daca imi poate raspunde cineva...va multumesc
Nu va mirati de preturile practicate de notari! Accesati site-ul Uniunii Nationale a Notarilor Publici din Romania si acolo poate veti gasi raspunsuri la intrebarile care va framanta!