avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... simulare pensie etc,etc
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

simulare pensie etc,etc

Buna ziua,
Va rog mult stie cineva daca un cadrul casei de pensii a Bucurestiului exista un birou un de sa te duci cu cartea de munca si sa ti se dea sfaturi,sa se faca simulare.
Cel mai recent răspuns: Gheorghe-Antoniu Hejer , Mediator 09:17, 17 Ianuarie 2017
Acum se pot gasi raspunsuri la multe intrebari pe care le aveti si online accesand site-ul Casei Nationale de Pensii ,completati un formular cu toate datele dvs.si cere-ti o parola pecare al primiti in scurt timp si cu aceasta parola personalizata veti gasi in mod sigur raspunsuri la intrebarile pe care le aveti si va framanta mult .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adresa de e-mail sparta, conturi pe hi5, facebook, etc. mistermoney18 mistermoney18 In urma cu 2 ani am cunoscut pe net o fata cu care am avut o relatie, la distanta, aproape un an, dupa care nu ne-am mai inteles si am hotarat ca ar fi mai ... (vezi toată discuția)
Contestatie pensie Ada_S15 Ada_S15 Bună ziua,am si eu o întrebare:mamă mea a depus actele Pt pensionare Si recent i-a ajuns si decizia,însă nu este mulțumită de rezultat,cu siguranță au ... (vezi toată discuția)