Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... simulare pensie etc,etc
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

simulare pensie etc,etc

Buna ziua,
Va rog mult stie cineva daca un cadrul casei de pensii a Bucurestiului exista un birou un de sa te duci cu cartea de munca si sa ti se dea sfaturi,sa se faca simulare.
Acum se pot gasi raspunsuri la multe intrebari pe care le aveti si online accesand site-ul Casei Nationale de Pensii ,completati un formular cu toate datele dvs.si cere-ti o parola pecare al primiti in scurt timp si cu aceasta parola personalizata veti gasi in mod sigur raspunsuri la intrebarile pe care le aveti si va framanta mult .