Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contract prestari servicii revisal
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contract prestari servicii revisal

Fiind expert contabil,cu atestat resurse umane,avand CIF de la A.F.P,nu si de la Registrul Comertului,pot incheia contract de prestari servicii,pentru transmitere Revisal?
nu deoarece nu aveti codul CAEN 7830 faceti va fie PFA , fie SRL .Legal nu aveati voie sa intocmiti state de plata deloc.
ovidiu7676, utilizator
Pentru Adi290: se pot incheia contracte de prestari servicii cu clientii pentru transmiterea Rvisalului.Anexati la dosar copie CIF, copie atestat resurse umane, contractul de prestari servicii cu clientul
Buna ziua,as dori sa stiu si eu daca am o firma cu CAEN 7022 pot incheia contract de prestari servicii,pentru transmitere Revisal?