avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract pe ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract pe ramura

Contractul colectiv de munca la nivel de ramura (electrotehnica, aparare, etc) pentru 2010-2014 este valabil?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:21, 14 Septembrie 2011
Contract colectiv de muncă pe ramura electrotehnică, electronică, mecanică fină, utilaje şi apărare pe anii 2010-2014 este inca in vigoare ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ccm la nivel de ramura CatalinTA CatalinTA Buna ziua. In primul rand as dori sa stiu si eu daca mai exista CCM la nivel de ramura electrotehnica, electronica, mecanica fina etc. In al doilea rand, ... (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca pe ramura it miha006 miha006 Buna ziua, Sunt inginer software. Am terminat facultatea de Automatica si Calculatoare. Imi puteti spune va rog care este contractul colectiv de munca pe ... (vezi toată discuția)
Ccm la nivel de ramura electrotehnica, electronica, mecanica fina, utilaje si aparare bellabianca52 bellabianca52 Buna ziua, CCM la nivel de ramura electrtehnica, electronica, mecanica fina, utilaje si aparare este incheiat noiembrie 2010-noiembrie 2014 mai este valabil? (vezi toată discuția)