Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract pe ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract pe ramura

Contractul colectiv de munca la nivel de ramura (electrotehnica, aparare, etc) pentru 2010-2014 este valabil?
Contract colectiv de muncă pe ramura electrotehnică, electronică, mecanică fină, utilaje şi apărare pe anii 2010-2014 este inca in vigoare ...