Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Curs agent imobiliar in Germania
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Curs agent imobiliar in Germania

daca cineva din acest Forum stie unde si de ce am nevoie pentru un curs agent vanzari imobiliare,ma refer in statul German .Multumesc
Cred ca va trebui sa intrebati pe un site german.
mutumesc de raspuns. cu siguranta ma ajuta mult
de recomanda ar fi sa luati legatura cu un astfel de presator de servicii educationale de formare profesionala, din Germania, ori la care intentionati sa va inscrieti,,, fiecare astfel de organizator are cerintele proprii in vederea inscrierii (de la act de identitate, de stare civila , Cv, pana la plata unei taxe./de scolarizare..)
Mult succes...