avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... taxe de sanatate
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

taxe de sanatate

ce scutiri la taxele de sanatate are un PFA care este in posesia unui certificat de handicap cu grad accentuat pe motiv de boala psihica ?

Alte discuții în legătură

Scutire de impozit pentru pfa daca am certificat de handicap paulhm paulhm as vrea sa-mi deschid un PFA in domeniul de dezvoltare de software.eu posed de cativa ani un certificat de handicap pe motiv de schizofrenie.ce scutiri de taxe ... (vezi toată discuția)
Doresc sa imi deschid un pfa, de ce scutiri beneficiez? Andra5 Andra5 Buna ziua, Am epilepsie si doresc sa imi deschid un PFA, activitate masaj. Imi puteti spune va rog daca am unele scutiri de impozit sau taxe? Cu cine ar ... (vezi toată discuția)
Inmatriculari auto pentru persoanele cu handicap simclaudia simclaudia Buna, sunt o persoana cu handicap, adica sufar de o boala cronica LUPUS ERITEMATOS SISTEMIC.Vreau sa stiu daca la inmatricularea unei masini sunt scutita de ... (vezi toată discuția)