avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cum pot sa imi fac actul de identitate?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cum pot sa imi fac actul de identitate?

In vederea eliberarii actului de identitate am nevoie de o adeverinta de spatiu de la primarie ,insa acest lucru mi se refuza pe motiv ca am amenzi,se poate acest lucru?Care este cadrul legal care restrictioneaza acest lucru?

Alte discuții în legătură

Refuz eliberare adeverinta eliberare ci. dragos_m_olteanu dragos_m_olteanu Buna ziua, La o primarie anume s-a depus o cerere pentru eliberare adeverinta in vederea eliberarii unei carti de identitate. Aceasta nu i s-a eliberat pe ... (vezi toată discuția)
Probleme la schimbarea cartii de identitate cristina_mihaela84 cristina_mihaela84 Buna ziua, In acesta saptamana imi expira cartea de identitate, drept urmare m-am prezentat la primaria comunei unde locuiesc pentru reinoire. Mi s-au cerut ... (vezi toată discuția)
Conditionare eliberare adeverinta venit cyan cyan Stiu ca plata impozitului pe proprietate la administratia fiscala nu este conditionata de achitarea datoriilor. Dar eliberarea unei adeverinte de venit ... (vezi toată discuția)