avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 779 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... poligon
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

poligon

As putea sa accesez fondurii europene pt. constructia unui poligon auto ?As vrea sa stiu care sant conditiile si daca pot accesa cu o firma nou infiintata. multumesc.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:05, 22 Septembrie 2011
pentru poligon auto ma gandesc ca doriti sa deschideti firma cu obiect :scoala pentru conducatori auto?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accesare fonduri europene sau nationale simona-popescu simona-popescu Buna ziua. As dori sa infiintez in acest an o Scoala de soferi pt fiul meu. As dori sa stiu cum trebuie sa procedez pt a putea accesa fonduri europene sau ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri europene nerambursabile pentru inceperea unei mici afaceri cochintu cochintu buna ziua.doresc sa stiu care sant procedurile si ce sanse exista pentru a accesa fonduri europene nerambursabile pentru inceperea unei mici afaceri in ... (vezi toată discuția)
Fonduri infiintare firma noua BucurescuDan BucurescuDan Buna ziua, La momentul actual sunt angajat al unei firme de confetii textile. Nu am PFA, nu am mai avut vreo firma deschisa pana in acest moment. Anul ... (vezi toată discuția)