Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... poligon
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

poligon

As putea sa accesez fondurii europene pt. constructia unui poligon auto ?As vrea sa stiu care sant conditiile si daca pot accesa cu o firma nou infiintata. multumesc.
pentru poligon auto ma gandesc ca doriti sa deschideti firma cu obiect :scoala pentru conducatori auto?