Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... eroare revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

eroare revisal

Buna seara,
La salvarea revisal-ului, dupa ce dau "salvare" si imi setez locatia de salvare imi apare eroarea Access to the path 'C:Program FilesReviSal HG500-2011S.C. MUNTEAN & CRIS S.N.C 11851665 septembrie 22 2011 19_57_46 ExportRegistru.xml.pcs' is denied.
Ce as putea sa fac?
Ati incercat sa salvati in alta locatie ... ?
da, am incercat sa salvez si in alta locatie si tot nu merge. am instalat si dezinstalat revisal-ul in 2 ture si tot degeaba :(
Asa am patit si eu.Am windows 7 si am chemat pe cineva care se pricepe la calculatoare mai bine decat mine si mi-a spus ca mai face figuri din cauza unor drepturi de autor.Dar se remediaza repede, daca cineva stie ce trebuie facut.
ioana_nt, utilizator
pai si nu ar stii cineva sa imi spuna ce ar fii de facut?
Buna ziua.Ioana sau Cristina,imi pute-ti spune daca ati rezolvat cumva problema si cum,caci si eu am aceeasi chestie.
Multumesc.