Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna ziua,
Mi s-a instalat programul revisalul nou. Ce trebuie sa fac acum? Am inteles ca etse o parola care trebuie recuperata.Multumesc.
De parola aveti nevoie pentru depunerea online.
De obicei merge parola de la Revisalul vechi, versiunea 2.4.0.
In caz contrar, intrati pe site-ul [ link extern ] .
jurist.A.M. a scris:

Buna ziua,
Mi s-a instalat programul revisalul nou. Ce trebuie sa fac acum? Am inteles ca etse o parola care trebuie recuperata.Multumesc.

Dupa instalarea programului nou veti prelua datele din versiunea veche , actualizand cu salariile si sporurile pentru salariati ... apoi veti genera fisierul de forma .rvs pentru transmitere la ITM.

Transmiterea la ITM se face prin doua modalitati :
- transmitere online , pe baza unei parole si user obtinute de la iTM.
- transmitere pe suport magnetic.

Daca nu ati obtinut inca parola, aveti grija ca mai intai depuneti revisalul pe versiunea noua si apoi vi se va da parola.