Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

concediu medical

Buna seara,am fost operat (interventie chirurgicala principala E00706-REZECTIA SUBMUCOASA DE CORNETE NAZALE,BILATERAL) am primit 5 zile concediu medical pe perioada internarii si inca 7 zile dupa externare.Intrebarea mea este daca mai am dreptul sa prelungesc concediul medical?si cu cate zile?operatia a fost efectuata in a doua zi de internare.Va multumesc
va multumesc frumos