Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Salariu in Revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Salariu in Revisal

In Revisal trecem salariul la data de 01.08.2011, sau toate modificarile de salariu la contractele de munca in vigoare.
Presupunand ca in versiunea anterioara au fost efectuate inregistrarile la zi, in versiunea noua se inscrie salariul de la data operarii, care in termen legal trebuie completat in 90 de zile de la data intrarii in vigoare a HG 500/2011 (art. 4/1/b).
In versiunea anterioara de Revisal nu se inregistra salariul, de aceea intreb daca in versiunea noua trebuie sa inregistram toate modificarile de salariu si anterioare HG500/2011.
Nu.