avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare firma recrutare forta de munca
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare firma recrutare forta de munca

Buna ziua
as vrea sa stiu daca pentru infiintarea unei firme de recrutare forta de munca ,in afara faptului ca trebuie inregistrata la registrul comertului mai trebuie si alte avize din partea ministerului muncii sau alte institutii?Va multumesc

Alte discuții în legătură

Infiintare agentie de recrutare forta de munca iesiredinindiviziune iesiredinindiviziune buna ziua, as dori sa stiu care sunt demersurile, etapele, ce trebuie sa contina dosarul complet pentru o activitate de Agentie de forta de munca (recrutare ... (vezi toată discuția)
Agentie de recrutare munca in strainatate andrei06maria andrei06maria Buna ziua. As dori nespus de mult ,daca se poate , sa imi spuna careva daca firma ce iti gaseste loc de munca dincolo in diferite domenii cu sediul in ... (vezi toată discuția)
Firma de recrutare geo26 geo26 La multi ani! as vrea sa infiintez o firma de recrutare pentru a trimite muncitori romani in strainatate. De ce avize as avea nevoie, despre codul CAEN sau ... (vezi toată discuția)