Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN spalatorie auto
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN spalatorie auto

Ce cod CAEN corespunde activitatilor de spalatorie auto eco (fara apa) si distributie produse pentru aceasta activitate? Multumesc.
Pentru deschiderea unei spalatorii auto ecologice nu sunt necesare avize si autorizatii speciale de functionare, trebuie doar sa inscrieti in statutul societatii codul CAEN 4520 -Intretinerea autovehiculelor.

Multumesc. :)