avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1996 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... primaria ma obliga sa fac un alt cadastru
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

primaria ma obliga sa fac un alt cadastru

in 2007 am construit casa si am facut toate actele necesare si cadastrul ,primaria ma obliga sa accept sa mi masoare din nou si sa fac alt cadastru pe care va trebui sa platesc din nou .este legal ?si sunt obligata sa accept daca eu sunt in regula cu toate actele?

Alte discuții în legătură

Cadastru incadrat gresit in planul cadastral stilldiana stilldiana Buna ziua, Sper ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi/lamuriri pe tema cadastrului in romania zilelor de azi. Socrul meu are un teren in jud Ilfov pe ... (vezi toată discuția)
Constructie pe locul vecinului oliviar oliviar buna ziua, am si eu o problema vecinul meu a vandut casa si s-a mutat un altul care acum vrea sa-si ia toata suprafata terenului problema este ca noi avem ... (vezi toată discuția)
Intabulare angi25 angi25 Am un teren intabulat din 2005, bineinteles in urma unui cadastru si a altor acte necesare la vremea aceea. In 2007 am construit o casa in urma unei ... (vezi toată discuția)