Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu banca

sunt in situatia urmatoare:am 2 credite la banca la care nu am mai platit de 7 luni, fiind in concediu crestere copil si sotul a ramas fara job. patronul firmei a cumparat un teren pe o societate care a pus-o pe numele meu pentru a putea accesa anumite fonduri nerambursabile fiind niste conditii de varsta la care se castigau puncte. in cazul in care nu voi reusi sa revin cu platile la credite si se v-a ajunge la executare silita bunurile acestei societati vor putea fi afectate?
Orice bun aflat in proprietatea dvs. poate fi executat.