Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 141

Buna ziua ,as dori sa stiu daca la masura 141 din 2012 se modifica suma pentru fermele de subzistenta de la 1500 euro la 3000 iar totalul de 2-8 ude se modifica si acesta,pe ce site gasesc informatii mai noi.Va multumesc
[ link extern ]

aici gasiti modificarile/actualizarile privind calculul UDE.
orice informatii si noutati gasiti permanent pe site-ul PNDR sau APDRP, daca nu doriti sa luati legatura direct cu ei.