Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 141 pentru apicultura in 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 141 pentru apicultura in 2014

Buna ziua.Ar putea sa-mi spuna cineva daca in 2014 va mai exista masura 141 pentru apicultura si ce conditii trebuiesc indeplinite pentru a fi eligibil? Va multumesc.
In noul program PNDR nu mai exista masura 141 a fermelor de subzistenta. Aceasta se regaseste in masura 121-Ferme familiale. Gasiti detalii informative pe site apdrp.